02.03.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Büyükkılıç, Öz Taşıma-İş ve Hizmet-İş sendika temsilcilerini ağırladı

  • Kayseri
  • 29 Ocak 2024
  • Büyükkılıç, Öz Taşıma-İş ve Hizmet-İş sendika temsilcilerini ağırladı için yorumlar kapalı
  • 31 KEZ OKUNDU
Büyükkılıç, Öz Taşıma-İş ve Hizmet-İş sendika temsilcilerini ağırladı

Son Güncelleme 29 Ocak 2024 by admin

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Öz Taşıma İş Sendikası Kayseri Bölge Başkanı Ahmet Özdemir, Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik ve sendika yöneticilerini ağırladı.

 

El ele, gönül gönüle tüm kamu kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile birlikte, ortak aklı ön planda tutarak hizmet eden Başkan Büyükkılıç, büyük bir aile anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Öz Taşıma İş Sendikası Kayseri Bölge Başkanı Ahmet Özdemir ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik’i makamında ağırladı.

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükkılıç, Öz Taşıma İş Sendikası Kayseri Bölge Başkanı Ahmet Özdemir, Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik ve sendika yöneticilerimiz belediyemizi ziyaret etti. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Tüm Kayserilileri kucaklayan Başkan Büyükkılıç, kentte birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlere devam ettiklerini ifade ederek, “Yürüttüğümüz dayanışmayı, şehrimizin ve ülkemizin faydası doğrultusunda sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  2023 yılında Melikgazi'de prestij projeler hayata geçecek
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ