fbpx
26.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Öztürk, kadın personelin gününü kutladı

  • Kayseri
  • 08 Mart 2023
  • Başkan Öztürk, kadın personelin gününü kutladı için yorumlar kapalı
  • 18 KEZ OKUNDU

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, belediyede görev yapan kadın personellerini makamında kabul etti.

Başkan Öztürk, kadın personelin gününü kutladı
Lösev

Son Güncelleme 8 Mart 2023 by admin

Başkan Öztürk, kadın personelin gününü kutladı. Personelleri nezdinde tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Esat Öztürk, bu anlamlı günde kadınlara sağlık, başarı, mutluluk ve esenlikler diledi.

 

Bu özel günde personelleri ile bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Öztürk, “ Personellerimizin nezdinde tüm kadınlarımızın bu özel günlerini tebrik ediyorum. Merhum Neşet Ertaş’ın “Kadınlar insandır, biz insanoğlu” sözünü çok beğenmiştim. Kadınların bizim kültürümüzde çok önemli bir yeri vardır. Rabbimiz kullukta kadın ve erkeği eşit yaratmış. Ama bizlere verilen roller çok farklı. Önemli olan Allah’a kulluk edebilmek, Peygambere uygun ümmet olabilmektir. İnsan gibi yaşayabilmektir. Ülke olarak büyük bir deprem afeti yaşadık. Oradaki kadınlarımızı unutamayız. Kadın olmak, anne olmak çok farklı bir dünya. Bana göre kadınlık eşittir fedakârlıktır. Buradan deprem hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha rahmet diliyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Büyükşehir tarihine sahip çıkıyor, 6 bin yıllık Kültepe yeniden uyanıyor
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ