Lösev
23.06.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Büyükkılıç’tan Erciyes Manzaralı yürüyüş

  • Kayseri
  • 20 Kasım 2022
  • Başkan Büyükkılıç’tan Erciyes Manzaralı yürüyüş için yorumlar kapalı
  • 120 KEZ OKUNDU
Başkan Büyükkılıç’tan Erciyes Manzaralı yürüyüş

Son Güncelleme 20 Kasım 2022 by

Başkan Büyükkılıç’tan Erciyes Manzaralı yürüyüş. Memduh Büyükkılıç, yürüyüş sporunu Erciyes dağının muhteşem manzarasında gerçekleştirdi. Büyükkılıç, şehrin değerlerini ön plana çıkardı.

 

Sağlığı, sporu ve bunlarla birlikte şehrin turizmini hiçbir zaman gündeminden düşürmeyen Başkan Büyükkılıç, sağlıklı bir bedene sahip olmak için gerçekleştirdiği sabah yürüyüşünü Kayseri’nin en önemli turizm değeri olan Erciyes dağının manzarasında gerçekleştirirken, bunu da takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, her platformda şehri ve şehrin değerlerini öne çıkarmaya özen gösterirken, sabah yürüyüşünü yaptığı Erciyes dağı manzaralı Ali dağında çekindiği fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Büyükkılıç paylaşımında, ‘Beyaz gelinliğine bürünmeye başlayan Erciyes’imizin ihtişamlı görünüşü Ali Dağı’mızdan bir başka güzel’ ifadelerinde bulundu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  ERÜ ile Coursera Online Eğitim Platformu arasında iş birliği protokolü imzalandı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ