04.12.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Büyükkılıç’a ‘ulaşım ağları ve aktarma sistemleri’ sunumu

  • Kayseri
  • 12 Aralık 2022
  • Başkan Büyükkılıç’a ‘ulaşım ağları ve aktarma sistemleri’ sunumu için yorumlar kapalı
  • 81 KEZ OKUNDU

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.

Başkan Büyükkılıç’a ‘ulaşım ağları ve aktarma sistemleri’ sunumu

Son Güncelleme 12 Aralık 2022 by

Başkan Büyükkılıç’a ‘ulaşım ağları ve aktarma sistemleri’ sunumu. Memduh Büyükkılıç, ulaşım birimleri ile birlikte, ulaşım ağları ve aktarma sistemleri konulu toplantı yaptı.

 

Ulaşım yatırımları konusunda belediye bürokratlarıyla ulaşım koordinasyon toplantıları yapan Başkan Büyükkılıç, bu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy ile Ulaşım Planlama ve Raylı Sitemler Daire Başkanı Sedat Erdoğan, Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Canbulut ve ulaşım birimi ekipleri katıldı.

 

Toplantıda Başkan Büyükkılıç’a , ‘ulaşım ağları ve aktarma sistemleri’ konulu detaylı bir sunum yapılırken, kent genelinde ulaşım alanında yapılan hizmetler, yeni yapılacak çalışmalar ile ilgili konular masaya yatırıldı.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ulaşım alanında çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade ederek, “Ulaşımın daha konforlu hale getirilmesi için gayretlerimizi sürdürüyoruz. Kalıcı, sağlıklı, şehrimizin omurgasını koruyan ve en güzel şekilde konforu sağlayan ulaşım ağını oluşturmayı amaçlıyoruz. Günün koşullarına uyarlama adına da gerekli teknoloji imkânlarını kullanmak hepimiz için olmazsa olmaz” diye konuştu.

 

Başkan Büyükkılıç, fedakârca görev yapan mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, daha konforlu ve daha güvenli ulaşım için hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Başkan Büyükkılıç, özel çocuklarla hamburger yaptı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ