fbpx
21.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Arama kurtarma çalışmalarına katılan öğrencilerden Rektör Karamustafa’ya ziyaret

  • Kayseri
  • 03 Mart 2023
  • Arama kurtarma çalışmalarına katılan öğrencilerden Rektör Karamustafa’ya ziyaret için yorumlar kapalı
  • 30 KEZ OKUNDU

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof.

Arama kurtarma çalışmalarına katılan öğrencilerden Rektör Karamustafa’ya ziyaret
Lösev

Son Güncelleme 4 Mart 2023 by admin

Arama kurtarma çalışmalarına katılan öğrencilerden Rektör Karamustafa’ya ziyaret. Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinin ardından deprem bölgesindeki illerin tamamında gönüllü olarak arama ve kurtarma çalışmalarına katılan Bünyan MYO Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı öğrencilerini kabul ederek, deprem bölgesindeki çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleşen kabuldeki konuşmasında Rektör Karamustafa, asırların felaketi olarak nitelendirilen deprem felaketinin acı ve üzüntüsünü millet olarak yaşadığımızı belirtti ve devletimizin gücü ve milletimizin feraseti ve dayanışması ile depremin yol açtığı yaranın sarılmaya çalışıldığını ifade etti.

 

Rektör Karamustafa, depremin yaşandığı ilk günden itibaren depremzedelere yardım için tüm imkânlarını seferber eden devletimiz ve milletimizin depremin açtığı yaraların sarılması için seferber olduğunu, bu çerçevede de Kayseri Üniversitesinin de üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaya çalıştığını söyledi.

 

Rektör Karamustafa’nın konuşmasının ardından deprem bölgesinin farklı noktalarında arama ve kurtarma çalışmalarına gönüllü olarak katılan öğrenciler, kurtarma çalışmaları sırasında yaşadıklarını ve duygularını anlattı.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Eski eşi tarafından hattı üzerine alınan cihazlar yüzünden icralık oldu
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ