fbpx
22.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Kahramanmaraş’ta ekipler muhtemel kar yağışları için nöbette

  • Kahramanmaraş
  • 01 Şubat 2023
  • Kahramanmaraş’ta ekipler muhtemel kar yağışları için nöbette için yorumlar kapalı
  • 47 KEZ OKUNDU
Kahramanmaraş’ta ekipler muhtemel kar yağışları için nöbette
Lösev

Son Güncelleme 1 Şubat 2023 by admin

Kahramanmaraş’ta ekipler muhtemel kar yağışları için nöbette. Şehrin yüksek kesimlerinde, ilçelerde ve kırsal mahallelerde kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürerek yolları ulaşıma açık tutan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri, şehir merkezinde beklenen kar yağışına karşı da teyakkuza geçti. Ekipler, kar yağışıyla birlikte meydana gelebilecek aksamalara mahal vermemek ve derhal müdahalede bulunmak için ana arter, cadde, bulvar ve kavşaklarda konumlandı. Gece boyunca nöbet tutan ekipler, muhtemel kar yağışına karşı derhal harekete geçerek arterleri ulaşıma açık tutmayı ve muhtemel aksamaların önüne geçmeyi hedefliyor.

 

Büyükşehir Belediyesi’nden kış şartlarıyla mücadele çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin yapılan açıklamada, “Ekiplerimiz ilçelerde ve kırsal mahallelerde kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yoğun bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalarla sorumluluk alanımızdaki mahalle ve grup yolları ulaşıma açık tutuluyor. Şehir merkezinde beklenen kar yağışına karşı da ekiplerimiz teyakkuzda. Kış şartlarıyla mücadele çerçevesinde tüm araç ve personellerimizle sahadayız. Ekiplerimiz şehir merkezinde ana arter, cadde, bulvar ve kavşaklarda konumlandı. Kar yağışıyla birlikte meydana gelebilecek olumsuzlukları ve araç trafiğinde oluşabilecek aksamaları önlemek için tüm tedbirleri almış bulunmaktayız” ifadelerine yer verildi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kavanozda 8 ay saklanabiliyor, bir çok ülkeye gönderiliyor: Şifa deposu kelle paça
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ