02.02.2023 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Doğa ile buluşma noktası ‘Doğal Yaşam ve Mesire Alanı’

  • Kahramanmaraş
  • 16 Ocak 2023
  • Doğa ile buluşma noktası ‘Doğal Yaşam ve Mesire Alanı’ için yorumlar kapalı
  • 31 KEZ OKUNDU
Doğa ile buluşma noktası ‘Doğal Yaşam ve Mesire Alanı’

Son Güncelleme 16 Ocak 2023 by admin

Doğa ile buluşma noktası ‘Doğal Yaşam ve Mesire Alanı’. Dulkadiroğlu Belediyesi’nin 2018 yılında hizmete açtığı Doğal Yaşam ve Mesire Alanı, şehir merkezine olan mesafesi ve doğal güzelliğiyle vatandaşların doğayla buluşma noktası haline geldiği belirtildi.

 

İlçede Yeşil Tepe Mahallesinde yer alan Doğal Yaşam ve Mesire Alanı, hem yaz aylarında, hem de kış aylarında ilgi görüyor.İçerisinde mini hayvanat bahçesi, çocuk oyun alanları, kır evi, piknik alanı, yürüyüş ve dinlenme alanlarını barındıran mekan her gün misafirlerini ağırlıyor.

 

Doğal Yaşam ve Mesire Alanı’na olan ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Geniş yeşil alanıyla bu bölgelerin en güzel şekilde değerlendirilmesi adına çeşitli çalışmalar yaptık. Heyecan bahçesi ve Yalnız Ardıç Millet Bahçesi projesi de bunlardan biridir. Vatandaşlarımızın doğayla buluşması adına bu gibi projeleri önemsiyoruz. Bu noktada öne çıkan bir ilçeyiz. Dulkadiroğlu’nun doğal güzelliklerini vatandaşlarımızla buluşturmayı sürdüreceğiz”dedi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kurusıkı tabanca ile market soyan şüpheli tutuklandı
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ