30.01.2023 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

TDP’li Akgün EYT tamam sırada staj mağdurları var

  • Gündem / Haberler / Türkiye
  • 29 Aralık 2022
  • TDP’li Akgün EYT tamam sırada staj mağdurları var için yorumlar kapalı
  • 77 KEZ OKUNDU
TDP’li Akgün EYT tamam sırada staj mağdurları var

Son Güncelleme 29 Aralık 2022 by admin

TDP’li Akgün EYT tamam sırada staj mağdurları var. Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, emeklilikte yaşa takılanların artık haklarına kavuştuğunu ifade ederek, staj mağdurlarının da sorunlarının çözülmesine kadar mücadele etmeye devam edeceklerini belirtti.

TDP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan EYT’nin hayırlı olması temennisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yıllardır bu konuda mücadele veren Emeklilikte Yaşa Takılanlar Federasyonu Başkanı Gönül Baran’a ve emeği geçen herkese teşekkür eden Akgün, emekçilerin yıllardır sabırsızlıkla beklediği haklarına kavuştuğunu ifade etti.
2 milyon 250 bin kişinin emeklilik hakkına kavuştuğunu vurgulayan Akgün, “Bu konuda emekçilerin haklarına kavuşması için bizlerde siyasilere olarak üzerimize düşeni yaptık. Emekçilerimiz haklarını alana kadar yanlarında olduk. Ancak henüz mücadelemiz bitmedi. Staj ve çırak mağdurları için mücadelemiz devam edecek. Onların sesi ve sözü olacağız. Her yerde onları temsil edeceğiz.” dedi.
Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Avrupa'da otomobil satışları 30 yılın en düşük seviyesinde
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ