10.06.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Milletvekili kayıtları devam ediyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) 28. Dönem milletvekili kayıtları devam ediyor.

Milletvekili kayıtları devam ediyor
Lösev

Son Güncelleme 22 Mayıs 2023 by admin

Milletvekili kayıtları devam ediyor. 28. Dönem milletvekili kayıtları TBMM Şeref Holü’nde yapılıyor. MHP Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal TBMM Şeref Holü’ne gelerek kaydını yaptırdı. Konal gazetecilere 28. Dönem milletvekili olmanın kendisi için ayrıcalık olduğunu belirtti. Konal, şehir plancısı olarak deneyimlerini nasıl paylaşacağına ilişkin soruya, “Hem bölgesel hem Türkiye’de planlama üzerine büyük problemler var. Sayın Bakanlarımızla Genel Merkezimizin nezdinde projelerimizi ortaya koyacağız” yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda da Konal, “Sayın Cumhurbaşkanımızın seçimleri bizden daha önemli. Burada Giresun milletvekili olarak bulunuyorum ama Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanması için çalışıyoruz. Bu gece itibarıyla Giresun’da çalışmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

MHP Niğde Milletvekili Cumali İnce ise Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Niğde’ye döneceklerini söyleyerek, 12 yıl sonra Niğde’de partilerinden milletvekili çıktığını aktardı. Sahalarda olduklarını ifade eden İnce, “Tarım alanında Meclis çalışmalarına katkı vereceğim” diye konuştu.

Eşi Sevim İnce de teşekkür ederek, vatana millete hayırlı olmasını diledi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  CHP heyeti YSK'yı ziyaret etti
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ