fbpx
21.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Bakan Çavuşoğlu, Venezuelalı ve Sudanlı mevkidaşlarıyla görüştü

  • Politika
  • 06 Mart 2023
  • Bakan Çavuşoğlu, Venezuelalı ve Sudanlı mevkidaşlarıyla görüştü için yorumlar kapalı
  • 27 KEZ OKUNDU

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler 5. Konferansı’na (EAGÜ-V) katılmak üzere geldiği Katar’ın başkenti Doha’da, Venezuela Dışişleri Bakanı Yvan Gil ve Sudan Dışişleri Bakanı Ali Sadık ile bir araya geldi.

Bakan Çavuşoğlu, Venezuelalı ve Sudanlı mevkidaşlarıyla görüştü
Lösev

Son Güncelleme 6 Mart 2023 by admin

Bakan Çavuşoğlu, Venezuelalı ve Sudanlı mevkidaşlarıyla görüştü. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler 5. Konferansı’nda (EAGÜ-V) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı temsil etmek üzere geldiği Katar’ın başkenti Doha’da temaslarını sürdürüyor. Bakan Çavuşoğlu, Venezuela Dışişleri Bakanı Yvan Gil ve Sudan Dışişleri Bakanı Ali Sadık ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Çavuşoğlu, “BM En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı’nda Venezuela ve Sudan Dışişleri Bakanlarıyla ikili ilişkilerimizi ele aldık. Deprem sonrası destekleri için müteşekkiriz” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Finlandiya'nın NATO üyeliği onay süreci başlıyor
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ