05.12.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Şaşkına çeviren olay: Mezar başında keman çaldırdı

  • 3.Sayfa
  • 13 Ocak 2021
  • Şaşkına çeviren olay: Mezar başında keman çaldırdı için yorumlar kapalı
  • 314 KEZ OKUNDU

Malatya’da bir kişi, Sancaktar Mezarlığı’na kemancıyla gelerek, isim bulunmayan eski bir mezarın başında önce dua etti, daha sonra kemancıya keman çaldırdı. Keman sesini duyan esnaf, gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Yaşananlara tanık olan esnaf, “Böyle bir şeyi daha önce ne duyduk ne de gördük” dedi.

Şaşkına çeviren olay: Mezar başında keman çaldırdı

Son Güncelleme 13 Ocak 2021 by admin

Sarıcıoğlu Mahallesi’nde bulunan Sancaktar Mezarlığı’na tuttuğu kemancıyla birlikte gelen kişi, isim bulunmayan eski bir mezarın başında dua etti. Bu kişi, daha sonra yanında getirdiği kemancıya keman çaldırdı, o anları da cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Mezarlık çevresindeki esnaf da keman sesini duyunca gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşayıp, bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

Malatyada şaşkına çeviren olay: Mezar başında keman çaldırdı

‘HAYATIMIZDA İLK KEZ BÖYLE BİR ŞEY GÖRDÜK’

Yaşananlara tanık olan esnaf, hayatlarında ilk kez böyle bir şey ile karşılaştıklarını belirterek, “İş yerimizde otururken, keman sesini duyduk, sesin mezarlıktan gediğini duyunca şaşırdık ve isimsiz mezar başına kemancıyla birlikte gelen bir kişinin keman çaldırdığını gördük. Böyle bir şeyi daha önce ne duyduk ne de gördük. 15 dakika sonra bu kişi gitti. Biz de merak edip mezarın başına gittik. Tanımadığımız kişinin keman çaldırdığı mezar da isimsizdi” dedi.

Malatyada şaşkına çeviren olay: Mezar başında keman çaldırdı

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Adana'daki damat dehşetinin nedeni, yapılmayan düğün çıktı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ