24.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Yeğeninin ve ablasının kocasını baştan çıkardığı söylenen Gülsüm Köksal konuştu: İftira atıyorlar

  • Adana'da / Güncel / 3.Sayfa / Haberler
  • 09 Temmuz 2021
  • Yeğeninin ve ablasının kocasını baştan çıkardığı söylenen Gülsüm Köksal konuştu: İftira atıyorlar için yorumlar kapalı
  • 734 KEZ OKUNDU
Yeğeninin ve ablasının kocasını baştan çıkardığı söylenen Gülsüm Köksal konuştu: İftira atıyorlar

Son Güncelleme 9 Temmuz 2021 by

Adana’da yaşayan 30 yaşındaki Gülsüm Köksal ilk önce ablasının kızının kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Bir süre sonra sıkılıp ayrılan Köksal, bu defa da ablasının kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Bu olayların ardından ablasının ateş püskürdüğü Gülsüm Köksal, hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi. Köksal, ‘Haberler yalan, iftira atıyorlar, kabul etmiyorum, kimsenin yuvasını yıkmadım, onlar kendileri yıktı’ dedi. Köksal ayrıca ablası hakkında ilginç suçlamalarda bulundu.

Adana’da yaşayan Gülsüm Köksal (30), iddiaya göre, 2017’de Balıkesir’in Bandırma ilçesine gelin giden ablasının kızı S.K.’nın (24) eşiyle telefonlaşıp mesajlaşmaya başladı. Aldatıldığından şüphelenen S.K., eşiyle tartışınca Adana’daki annesinin yanına döndü. Bu durumu fırsata çeviren G.K., Bandırma’ya gidip yeğenin kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Bununla da yetinmeyerek mutluluk pozlarını sosyal medyada paylaştı.

KARDEŞİNİN KOCASIYLA DA AŞK YAŞADI

Gerçeği öğrenince şok geçiren S.K. kocasından boşandı. Bir süre yeğeninin kocasıyla yaşayan Gülsüm Köksal, sıkılınca ayrıldı. Ancak bu kez de hedefinde ablası E.G.’nin eşi vardı. Gülsüm Köksal, ablası E.G.’nin ikinci eşi olan T.G. ile aşk yaşamaya başladı. Bu durumu fark eden E.G., eşini evden kovdu.

CANLI YAYINA KATILDI

Yaşananlardan sonra dün abla E.G., Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı Neler Oluyor Hayatta programına canlı bağlanarak yaşananları anlattı. E.G.’nin kız kardeşi hakkındaki iddiaları herkesi şaşkına çevirdi.

‘EŞİM İNKAR ETTİ’

3 yıl önce kız kardeşinin kızının yuvasını yıktığını söyleyen E.G., olayı nasıl anladığını anlattı. ‘Kızım boşanıp bana geldiğinde kardeşimi görüntülü arıyorum ‘oteldeyim’ diyor telefonunu açmıyor. Önce kızımın yuvasını yıktı, sonra benim. Annemin hatırına başta affettim ancak böyle bir şeyi nasıl yapar? ‘Eşiniz size bu durumu nasıl açıkladı?’ sorusuna ise E.G., ‘Eşim benden hep kaçıyor, telefonlarıma çıkmıyor. Sorunca da ben öyle bir şey yapmadım diyor, ancak kız kardeşim itiraf etti’ şeklinde cevap verdi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Sokak Ortasında Tabanca kabzasıyla öldüresiye darp edildi

GÜLSÜM KÖKSAL İDDİALARI YALANLADI

Ablanın bu iddialarının ardından Gülsüm Köksal da aynı programa bağlanarak yaşananları anlattı. Gülsüm Köksal, ablasının iddialarını ‘Haberler yalan, iftira atıyorlar, kabul etmiyorum, kimsenin yuvasını yıkmadım, onlar kendileri yıktı’ sözleriyle yalanladı. Ablası hakkında da ilginç iddialarda bulunan Köksal, ‘Annemi dilendiriyor, onu evden attı, çocuklarımı kurumdan almamam için ellerinden geleni yapıyorlar’ dedi.İki yuva birden yıktı! Önce yeğeninin, ardından kız kardeşinin kocasıyla aşk yaşadı.Kocası ve damadıyla aşk yaşayan kardeşini canlı yayında tüm Türkiye’ye rezil etti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ