03.02.2023 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

TBMM’de Adana Demirspor sesleri

TBMM’de Adana Demirspor sesleri

Son Güncelleme 2 Kasım 2022 by admin

TBMM’de Adana Demirspor sesleri. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Süper Ligde hakem hataları, haksız kararlar, verilmeyen penaltılara bir de taraftarının şiddete maruz kaldığı Adana Demirspor’un hakkını mecliste savundu.

TARAFTARA EZİYET VE ŞİDDET VAR”

Sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu unutanlara Adanalıların sitemlerini meclis sıralarından bildiren Dr. Şevkin, “Süper Lige heyecan, coşku ve renk katan Adana Demirspor’a yapılan haksızlıklar son bulmuyor. Saha içinde büyük mücadele örneği sergileyen Mavi-Lacivertlilere karşı hakem hataları, haksız kararlar, verilmeyen penaltılara bir de taraftara uygulanan orantısız güç, kaba kuvvet ve şiddet eklendi. Hafta sonunda Adana’dan Kayseri’ye giden taraftarlar, küçük yaştaki çocuklarıyla, eşleriyle birlikte coplandı, biber gazına maruz kaldı. Stadyum girişinde tek turnike uygulaması nedeniyle taraftarlarımıza eziyet edildi” dedi.

“HERKES HADDİNİ BİLSİN”

Taraftarın derdinin arma ve Adana Demirspor olduğunu kaydeden Dr. Şevkin, “Adana Demirspor’u kimse sahipsiz sanmasın, taraftara uygulanan şiddet son bulsun. Herkes haddini bilsin” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  "Evlilik Okulu" Şehir Hastanesi'nde başladı
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ