03.02.2023 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

SEYTİM yenilikçi fikir sahiplerini bekliyor

SEYTİM yenilikçi fikir sahiplerini bekliyor

Son Güncelleme 9 Ocak 2023 by admin

SEYTİM yenilikçi fikir sahiplerini bekliyor. Bilim ve teknolojiye ilgi duyan, yenilikçi fikirleriyle inovatif ürünler geliştirmek isteyenlerin buluşma noktası haline gelen SEYTİM’de, yapay zeka, robotik kodlama, grafik tasarım, video ve fotoğrafçılık, yazılım, dijital pazarlama, reklam ve e-ticaret gibi bilgi çağıyla uyumlu eğitimlerle gençler geleceği üreten bireyler haline geliyor.

 

SEYTİM’in eğitim, tasarım ve üretim alanlarında hizmet vermek üzere kurulduğunu aktaran Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “SEYTİM’de yenilikçi fikirlere sahip, insanlığın yararına olan, Türkiye ve Adana ekonomisine katkı sunacak katma değeri yüksek ürün üretme çabasındaki yurttaşlarımızı üretim sürecine katmak için çalışıyoruz. SEYTİM’in kısa sürede içerisinde, aynı hedefe yürüyen çok sayıda yurttaşımız için cazibe merkezi haline gelmesinden büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.

 

SEYTİM’in kısa süre içerisinde çok sayıda başarıya imza attığını hatırlatan Başkan Akay, “Üreten ve ürettiğini paylaşan bir belediye olarak, üretmek isteyen herkese kapımız açık. SEYTİM’de yapay zeka, sanal gerçeklik, teknolojiyi tarıma adapte etme gibi çağı yakalayan çalışmaları sürdürüyor, alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitimlerle halkımızı bu sürece dahil ediyoruz. Yenilikçi fikirleri olan yurttaşlarımızı bu teknolojik üretim sürecinin bir parçası olmaya davet ediyor; çağdaş Türkiye’nin geleceğini üreten bireyler arasına katılmak üzere, SEYTİM’de bekliyoruz” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Menevşe: "Kazanan Adana olacak"
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ