24.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Seyhan Belediyesinden, Ayak Tenisi Turnuvası

Seyhan Belediyesinden, Ayak Tenisi Turnuvası

Son Güncelleme 18 Ağustos 2021 by

Seyhan Belediyesinden, Ayak Tenisi Turnuvası. Farklı spor dallarında ağırlığını hissettirmeye çalışan Seyhan Belediyesi,  ayak tenisi turnuvası hazırlığı yapıyor. 15 Eylül Çarşamba günü start alacak ve Gürselpaşa Halı Saha Tesisleri’nde gerçekleşecek olan Ayak Tenisi Turnuvası için başvuru kayıtları online olarak alınmaya başladı.

BAŞKAN AKAY, “GENÇLERİ SPOR ALANLARINA ÇEKMEYİ HEDEFLİYORUZ

Seyhan Belediyesi olarak gençleri spor alanlarına çekmek adına değişik branşlarda turnuvalar düzenlediklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif  Kemal Akay, ” Haziran ayı’nda gerçekleştirdiğimiz Streetball Turnuvamız beklentimizin çok üzerinde bir ilgi gördü. Şimdi de, Ayak Tenisi turnuvası hazırlığımız sürüyor. Online gerçekleşen Ayak Tenisi turnuvamıza başvuruların yüksek olması bizi mutlu ediyor. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmada önemli unsur olan sporu çok önemsiyoruz.Bu anlamda da imkanlarımız dahilinde hiçbir fedekarlıktan kaçınmıyoruz.” dedi.

İKİ KATEGORİDE GERÇEKLEŞECEK

17-40 yaş ve 40+ yaş üstü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek olan Seyhan Belediyesi Ayak Tenisi turnuvasına katılmak isteyenler online başvuru yapmak için buraya tıklayabilir, detaylı bilgi için 0 539 776 33 27 nolu telefon ile iletişime geçebilirler.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Mezarlığın kapılarını çaldılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ