30.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Otomobil Gelininin Üzerine Alınmadığı İçin Sopalarla Dövüldü

  • Adana'da / Çukurova
  • 30 Temmuz 2020
  • Otomobil Gelininin Üzerine Alınmadığı İçin Sopalarla Dövüldü için yorumlar kapalı
  • 458 KEZ OKUNDU
Otomobil Gelininin Üzerine Alınmadığı İçin Sopalarla Dövüldü

Son Güncelleme 30 Temmuz 2020 by

ADANA ilimizde, oğlu Ergün Tunçkıran’a ait petshopta beklediği sırada dünürü A.H.S. ve akrabaları tarafından dövülen Mehmet Tunçkıran, başından, omzundan ve belinden yaralandı.

ADANA ilimizde, oğlu Ergün Tunçkıran’a ait iş yeri olan petshopta beklediği sırada dünürü A.H.S. ve beraberindekiler tarafından dakikalarca dövülen Mehmet Tunçkıran, başından, omzundan ve belinden yaralandı. Aileler arasındaki husumetin, Ergün Tunçkıran’ın kredi çekerek aldığı otomobili, eşinin üzerine yapmayı kabul etmemesi yüzünden yaşandığı öne sürüldü.

Olay, 15 Temmuz akşamı merkez Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi Şehitler Bulvarı’nda meydana geldi. A.H.S. ile beraberinde eli sopalı 10 kişi, aralarında husumet bulunan damadı Ergün Tunçkıran’ın iş yeri olan petshop dükkanına geldi. Müşterilerin ayrılmasının ardından petshopa A.H.S. ve yanındakiler, Ergün Tunçkıran’ın babası Mehmet Tunçkıran’a yumruk ve sopalarla saldırdı. Dakikalarca darbedilen Tunçkıran, yaralandı. Saldırının ardından şüpheliler, olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Bu anlar iş yerindeki güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yaralı halde iş yerinden çıkıp yardım isteyen Tunçkıran, ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırıldı. Başında, belinde ve omzunda aldığı darbeler sonucunda kırıklar oluşan Tunçkıran, tedavisinin ardından taburcu edildi.

RUHSATTA KİMİN ADI YAZACAĞI İÇİN HUSUMET YAŞAMIŞLAR

Öte yandan bir süre önce Ergün Tunçkıran’ın babasının üzerine yaklaşık 200 bin TL bankadan kredi çekerek otomobil aldıkları öğrenilirken, A.H.S.’nin de damadından bu otomobili kızının üzerine yapmasını şart koştuğu öne sürüldü. Ergün Tunçkıran’ın bu teklifi kabul etmemesi üzerine aileler arasında husumet olduğu ve saldırının da bu nedenle gerçekleştiği iddia edildi.

BABAM ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Babası, kayınpederi ve beraberindeki kişilerce darbedilen Ergün Tunçkıran, şikayetçi olduklarını belirterek, “Ben olmadığım için iş yerinde vekaleten babam duruyordu. Aile içindeki sıkıntılarımızdan dolayı eşimin babası 10-15 kişiyle iş yerimi basıp, babamı ölümüne darbetmişler. Babamın başında 15 santimetre kırık, belinde ve omzunda kırıklar var. Babam ölümden dönmüş, evde çelik korseyle yatıyor. Hayati tehlikesi yok ama gündelik yaşamı olumsuz etkilendi. Bunu yapanların hepsi elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Spor Toto 1. Lig: Adanaspor: 3 - Pendikspor: 2

Darbedilerek yaralanan Mehmet Tunçkıran’ın durumunun iyi olduğu, olayın ardından emniyet güçleri tarafından gözaltına alınan A.H.S. ve yanındakilerin ise polis merkezinde ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ