31.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Nevruz coşkusuyla aydınlık yarınlara ulaşacağız

  • Adana'da / Güncel / Siyaset
  • 20 Mart 2023
  • Nevruz coşkusuyla aydınlık yarınlara ulaşacağız için yorumlar kapalı
  • 97 KEZ OKUNDU
Nevruz coşkusuyla aydınlık yarınlara ulaşacağız
Lösev

Son Güncelleme 20 Mart 2023 by

Nevruz coşkusuyla aydınlık yarınlara ulaşacağız.  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, “Yaralarımızın sarılması için daha yaşanabilir yarınlara kavuşmak dileğiyle baharın müjdecisi, bolluk ve bereketin, barış ve kardeşliğin simgesi Nevruz Bayramımız kutlu olsun” dedi.

“HER TÜRLÜ ZORLUĞU AŞIP YARALARI SARACAĞIZ”

Yazılı bir açıklama yaparak herkesin Nevruz Bayramı’nı kutlayan Ayhan Barut, Nevruz’un doğanın canlanması, baharın gelişi, bolluk ve bereketin, barış ve kardeşliğin simgesi olarak coşkuyla kutlandığını söyledi. Bu yıl yaşanan deprem ve sel felaketleri nedeniyle Nevruz’un özüne uygun olarak dayanışma, paylaşma, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının öne çıktığını aktaran Barut, “Zalimlerin zulmüne karşı direnenler olarak her türlü zorluğu, acıyı, yarayı, kötülüğü dayanışmayla aşıp daha iyi olacağız” diye konuştu.

“KUTLU OLSUN”

Bu sene zor günlerde karşılanan Nevruz’un umut, barış, kardeşlik duygularını tazelemesini dileyen Ayhan Barut, şunları kaydetti:
“Deprem ve sel felaketiyle oldukça zor günler yaşasak da elbette kışın sonu bahar, gecenin sonu aydınlıktır. Acılarımızı ve yaralarımızı sarıp aydınlık yarınlara olan inançla bu Nevruz’u da umutla karşılıyoruz. Ne olursa olsun herkesin huzur içinde, barış, kardeşlik, hoşgörü ve mutluluk ikliminde yaşadığı refah içindeki bir Türkiye için mücadelemizi sürdürüyoruz. Halkımızın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını güçlendirmesi, acılarımızı dindirip yaralarımızı sarması temennisiyle herkesin Nevruz Bayramı’nı kutluyoruz.”

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Başkan Erdem: 'Amacımız hizmet, hedefimiz iktidar'
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ