08.06.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Mustafa Oğuz Yiğit: Güçlü bir Türkiye’yi Gençlerle hayal ediyoruz.

  • Adana'da / Güncel / Siyaset
  • 19 Mayıs 2023
  • Mustafa Oğuz Yiğit: Güçlü bir Türkiye’yi Gençlerle hayal ediyoruz. için yorumlar kapalı
  • 54 KEZ OKUNDU
Mustafa Oğuz Yiğit: Güçlü bir Türkiye’yi Gençlerle hayal ediyoruz.
Lösev

Son Güncelleme 19 Mayıs 2023 by admin

Mustafa Oğuz Yiğit: Güçlü bir Türkiye’yi Gençlerle hayal ediyoruz. DEVA Partisi Adana İl Başkan Vekili Mustafa Oğuz Yiğit, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı yayınlayarak, Adanalı gençlerin bayramını tebrik etti. Mesajında gençliğin gücüne atıfta bulunan Yiğit, 28 Mayıs Cumhurbaşkanığı seçiminde tüm gençleri sandığa davet ederek desteklerini istedi.

“Sevgili Gençler,

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarken, aynı zamanda siz değerli gençlerin desteğini istediğimiz önemli bir dönemeçteyiz. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi, ülkemizin geleceğini şekillendirecek önemli bir adımdır ve bu süreçte desteğinize ihtiyacımız var.

Millet ittifakı bileşeni Deva Partisi olarak, gençlerimizin potansiyelini ortaya çıkarmak, eğitimden iş olanaklarına, kültür ve sanattan spor faaliyetlerine kadar gençlerimize yönelik her alanda destek olmayı hedefliyoruz. Sizlere güvence vermek, geleceğiniz için doğru politikaları hayata geçirmek için çaba sarf ediyoruz.

Bizler, gençlerin yeteneklerini geliştirmeleri, vizyonlarını genişletmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeleri için gerekli ortamı sağlamak istiyoruz. Sizlerin katılımı ve desteği, politikalarımızın şekillenmesinde ve icra edilmesinde büyük önem taşıyor. Bu yüzden, gençlerin sesini duymak, düşüncelerini anlamak ve taleplerine yanıt vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Sevgili gençler, sizlerin enerjisi ve cesareti, ülkemizi daha ileriye taşıyacak güçtür. Geleceğe umutla bakabilmek için sizlere ihtiyacımız var. Sizlerden beklentimiz, bilinçli bir şekilde sorumluluk almanız ve katılımınızı artırmanızdır. Sizler, ülkemizin geleceğine yön veren aktörler olacaksınız.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde, Deva Partisi olarak gençlerin desteğine güveniyor ve bu yolla ülkemizin zorlukları aşmasını, Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesini yakalamayı, adaletin ve refahın hakim olduğu bir Türkiye’yi inşa etmeyi hedefliyoruz. Sizlerle birlikte güçlü bir Türkiye’yi hayal ediyoruz ve bu hayali gerçeğe dönüştüreceğiz.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Levent Eriş : "Her maça olduğu gibi bu derbi maça da kazanmak için çıkacağız."

Sizlerle daha adil, daha özgür ve daha müreffeh bir Türkiye’yi inşa edeceğimize olan inancımız tamdır. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sn. Kemal Kılıçdaroğlu için desteğinizi bekliyor, birlikte güçlü bir geleceğe yürümek için el ele vermemizi temenni ediyoruz.

Bu vesileyle bir kez daha 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ