31.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Ceyhan’daki Cumhuriyet kutlamaları örnek oluyor

Ceyhan’daki Cumhuriyet kutlamaları örnek oluyor
Lösev

Son Güncelleme 28 Ekim 2022 by

Ceyhan’daki Cumhuriyet kutlamaları örnek oluyor. Cumhuriyetin 99. yıldönümünü kutlayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan’ın tüm dünyaya bayram kutlamalarının nasıl olduğunu gösterdiğini, göstermeye devam edeceğini söyledi.

“Yaşasın Cumhuriyet”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan ve Adanalı hemşehrilerinin, Türk ulusunun, dünyanın her tarafındaki Türk vatandaşlarının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm zorluklara, yokluklara rağmen yeni bir ulus oluşturduğunu, 99 yıldan bu yana Atatürk’ün ilke ve devrimleri ışığında ilerleyen Türkiye’nin daha modern, daha çağdaş bir yapıya kavuşacağına inandığını belirten Başkan Erdem, Ceyhan’daki bayram kutlamalarının günlerce süreceğine dikkat çekti.

Sanatçı Haluk Levent, Emre Tiğit ve Grup Fay’la Ceyhanlılara gurur ve duygu dolu bayram konserleri yaşatan Ceyhan Belediyesi’nin düzenlediği bayram kutlamaları kapsamında bu kez Cemil Karaca, Vedat Özbey, Esen Kandemir ve Tuncay Karabay, sahne aldı.
Ceyhanlıların büyük ilgi gösterdiği konserde konuşan Başkan Erdem, Ceyhan’ın bağrından kopmuş sanatçılarla Ceyhanlıları Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında buluşturmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını kaydetti.

BAŞKAN ERDEM, CEYHANLILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Erdem, “Ceyhan, tüm dünyaya bayramın nasıl kutlanacağını gösterdi, göstermeye devam edecek. Cumhuriyet coşkusu günlerce sürecek. Yaşasın Cumhuriyet. Yaşasın Mustafa Kemal’in askerleri. Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına büyük ilgi gösteren, sanatçılara coşkuyla eşlik eden Ceyhanlı kardeşlerime, ablalarıma, ağabeylerime, bacılarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Cumhuriyet’in 99. yıldönümündeki bayram kutlamalarında sahne alan sanatçılar da yıllardan bu yana Ceyhan’ın günler süren kutlamalara tanıklık etmediğini, Başkan Hülya Erdem’le birlikte Cumhuriyet coşkusunun her gün yaşandığını belirtti ve Başkan Erdem’e, konserlere katılan tüm Ceyhanlılara teşekkür etti.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Köpek belirliyor, ekipler o bölgeyi arıyor
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ