21.02.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Ceyhan Belediyesinden evde bakım ve sağlık hizmeti

Ceyhan Belediyesinden evde bakım ve sağlık hizmeti

Son Güncelleme 26 Aralık 2022 by

Ceyhan Belediyesinden evde bakım ve sağlık hizmeti. Başkan Erdem, Ceyhan Belediyesi Kadın Eli Birimi’nin yanı sıra kurdukları sağlık ekipleriyle Ceyhanlılarının rahat bir yaşam sürmesi için çalıştıklarını ifade ederek, “Yaşlılarımızın, engelli bireylerimizin, yardıma ve desteğe ihtiyaç duyan ve kimsesiz hemşehrilerimizin daha sağlıklı ortamlarda hayatlarını idame ettirmeleri için tüm imkanlarımızla seferber olmuş durumdayız. Ceyhan Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle ve var gücümüzle, vatandaşımızın evine, ayağına giderek bakımlarını, temizliklerini, yapıyor, çevre düzenlemeleri ve sağlıklarıyla ilgili çözüm üretiyoruz” dedi.

 

Ceyhanlıların hayatlarını kolaylaştırmak üzere hedef koyduklarını söyleyen Başkan Erdem, “Göreve geldiğimizde evde bakıma ihtiyaç duyan hasta ve yaşlı komşularımız için sağlık ekiplerimizi kurarak hemen evde bakım hizmeti vermeye başladık. Ceyhanlı komşularımız için ne yapsak azdır. İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta, yaşamın her alanında hemşehrilerimizin yanınızdayız. Kıymetli büyüklerim hepinizin ellerinden öpüyorum. Sağlıklı, sıhhatli mutlu günler diliyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Motosikletli polis aracına çarptı, sürücünün havalanıp düşme anı kameraya yansıdı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ