30.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Ceyhan bayrama hazırlandı

Ceyhan bayrama hazırlandı
Lösev

Son Güncelleme 29 Nisan 2022 by

Kent genelinde Ramazan bayramı hazırlıkları sürüyor. Titizlikle yürütülen çalışmalarda bu kapsamda ilçelerimizden Ceyhan bayrama hazırlandı. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, tüm belediye ekiplerinin mesai saati düşünmeden Ceyhan’ı pırıl pırıl yaparak bayrama hazırladığını söyledi.

 

Başkan Hülya Erdem, Ceyhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin tüm ilçede mesai kavramı olmadan çalışma yürüttüğünü belirtti.

Bu süreçte sahada olan ekiplere teşekkür eden Başkan Erdem, dezenfeksiyondan yol yıkamaya, yol süpürmeden ilaçlamaya, konteyner ve yol köpükleme, yıkamadan genel çevre temizliğine kadar Ceyhan’ın dört bir yanının hijyenik ve mis kokulu hale geldiğini ifade etti.

“Temiz Ceyhan güzel bayram”

“Temiz Ceyhan güzel bayram” sloganıyla ilçenin bayrama hazır hale getirildiğine söyleyen Erdem, “Anne eli değmiş gibi bir Ceyhan oluşturabilmenin huzurunu yaşıyoruz. İlçe genelinde bayram öncesi, bayram günleri ve sonrasındaki temizlik çalışmalarımız devam edecek. Tuttuğumuz oruçlar, ettiğimiz dualarla Kutsal Ramazan ayının ardından bayramı birlikte yaşayacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Ceyhan'da 17 mahallede "Halk Günü"
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ