24.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Adana Demir çıldırdı! Beşiktaş’la Adem Ljajic ve Oğuzhan’ın transferi için el sıkışıldı

  • Adana'da / Adana'da Spor / Güncel
  • 04 Ağustos 2021
  • Adana Demir çıldırdı! Beşiktaş’la Adem Ljajic ve Oğuzhan’ın transferi için el sıkışıldı için yorumlar kapalı
  • 426 KEZ OKUNDU
Adana Demir çıldırdı! Beşiktaş’la Adem Ljajic ve Oğuzhan’ın transferi için el sıkışıldı

Son Güncelleme 4 Ağustos 2021 by

Süper Lig’in yeni ekibi Adana Demirspor, transferde büyük bombaları patlatmak üzere. Beşiktaş’la Adem Ljajic ve Oğuzhan Özyakup’un bonservisi için el sıkışıldı. Beşiktaş, bu futbolcuları bedelsiz olarak bırakmaya razı oldu. Ljajic ve Oğuzhan’ın maliyeti senelik 6 milyon euroyu aşıyor. Adana Demir, şimdi oyuncuları ikna etmek için çalışacak.
Adana Demir çıldırdı! Beşiktaş'la Adem Ljajic ve Oğuzhan'ın transferi için el sıkışıldı

Costa, Teixeira, Godin transferlerini açıklamaya hazırlanan Beşiktaş, maaş bütçesini düşürmek için maliyetli futbolcularını yollamaya çalışıyor. Adana Demir, adeta Beşiktaş’ın imdadına yetişti. Fanatik’in haberine göre; senelik maliyeti 6 milyon euroyu aşan Ljajic ve Oğuzhan’ın transferi konusunda el sıkışıldı.

KISA SÜRE İÇİNDE NETLEŞİR

Sergen Yalçın, Ljajic ve Oğuzhan’ı kesinlikle kadroda düşünmüyor. Ljajic, senelik 3.5 milyon euroya yakın kazancını bırakmak istemiyor ama Adana Demir, bu rakama yakın bir teklif yapabilir. Oğuzhan da Beşiktaş’tan 2 milyon euro seviyelerinde para alıyor. İki futbolcunun da Adana Demir’e ‘evet’ deme ihtimali oldukça yüksek. Kısa süre içinde bu transferlerin netlik kazanması bekleniyor.

GENOA’YI REDDETTİ

Ljajic, İtalyan ekibi Genoa’nın teklifini reddederek Kara Kartal’ı zor duruma düşürmüştü. Genoa, Ljajic’e son olarak 1.7 milyon euro önermişti.

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Adana'da bombalı eylem hazırlığındaki DEAŞ'lı yakalandı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ